Posilování není jen o budování svalové hmoty. Pro americkou instruktorku fitness Alexii Clark je cvičení s těžkým závažím v první řadě cestou, jak posílit psychičku. "Každý workout je výzvou, abychom zabrali ještě více, a to se pak odráží i v jiných životních oblastech," vysvětluje.

Alexia si právem říká "královna workoutu". Její profil na Instagramu je doslova nabušen instruktážními videi, které dokazují, že cvičit se dá skutečně všude a na všechny způsoby.

Když přijde na stravování, Alexia se neřídí žádným speciálním dietním plánem. Její pohled na zdravou stravu je prostý: jídlo si připravuje výhradně z čerstvých surovin. "Na talíři mám vždycky zeleninu, nejím červené maso, protože mi nedělá dobře na žaludek, a snažím se vyhýbat průmyslově zpracovaným potravinám."

Alexia bývá plná energie od časného rána. "Vstávám v půl páté a hodinku strávím se svými dvěma psy. Mezi půl pátou a šestou už vyrážím za klientkami," svěřila se Alexia a zároveň i přiznala, že procházka se čtyřnohými kamarády je její nejoblíbenější formou cvičení.