Jednatřicetiletá Jessica Arevalo z Kalifornie se může chlubit výstavní postavou, úspěchy v bodybuildingu a dvěma miliony fanoušků na Instagramu. Málokdo se dostane tak daleko jako ona. Její cesta přitom nezačínala nijak šťastně. 

Když se narodila, její matce bylo teprve 17 let a otec se živil hraním kulečníku. Bydleli v karavanu, holdovali alkoholu a drogám a malé Jessice nikdo nepředpovídal zářivou budoucnost. Manželství rodičů šlo od deseti k pěti a Jessica se rychle musela naučit starat sama o sebe. Jako osmiletá byla zneužita strýcem, ale nikomu se nesvěřila. 

Dneska je z ní atraktivní fitness modelka, vydělává peníze, o kterých se jejím rodičům ani nesnilo, a její život vypadá zcela jinak. Ode dna se přitom odpíchla teprve před pěti lety. "Ztratila jsem vůli k životu. Neviděla jsem světlo na konci tunelu, chtěla jsem se zabít," přiznala Jesicca v nedávném rozhovoru pro britský list Daily Mail. 

Málem skončila v psychiatrické léčebně, léčbu ale nakonec nepodstoupila. Místo toho začala číst bibli a chodit denně do posilovny. To jí pomohlo najít ztracenou rovnováhu a sebedisciplínu. 

Na rodiče přesto nezanevřela. I když její matka před časem seděla ve vězení, Jessica o ní mluvila vždycky s láskou a porozuměním. "Je to úžasná osobnost a skrývá se v ní velký potenciál, v životě jen hrála se špatnými kartami," vysvětlila Jesicca, která naštěstí svůj vlastní potenciál vložila do karet správných.