Australskou fitness trenérku Madalin Giorgettu Frodsham obdivuje na Instagramu téměř 400 tisíc fanoušků, a to přesto, že nesplňuje všechna současná kritéria "dokonalé krásy". Za prvé, nosí brýle, které neodkládá ani při focení. Za druhé, má pěkně pomerančový zadek. 

Když jeden australský magazín věnovaný zdraví a fitness nedávno Madalin požádal, aby mu zaslala nějaké své fotografie, vybrala mimo jiné i jednu "nepovedenou". Obrázek zachycuje celulitidu na modelčině zadnici v celé své ošklivosti. "Zapomněla jsem tu fotku vymazat, v počítači jsem ji měla měsíce. Váhala jsem, jestli ji mám do magazínu poslat, ale nakonec jsem ji v náhlém pohnutí mysli odeslala," svěřila se Madalin. 

Fotografie původně určená k vymazání byla nakonec zveřejněna. "Jsem na sebe nesmírně hrdá, že jsem se rozhodla zveřejnit snímek, který zachycuje realitu - žádná póza, žádné editování, tohle jsem opravdu já," uvedla modelka a dodala: "Pamatujte, že všechny obrázky modelek, na které se díváte, byly pečlivě vybrány, vytříděny a pořízeny s tím nejlepším světlem a v nejlepším úhlu záběru."