Americká fitness instruktorka Anna Victoria se nebojí ukázat světu, jak vypadá ve své přirozené kráse. Nenalíčená a focená z úhlů, které prozrazují drobné faldíky na břiše i celulitidu, uklidňuje davy dívek nešťastných ze svého nedokonalého vzhledu. A právě její upřímnost přitáhla milion fanoušků.

Na úvodním snímku dobře vidíte, co s tváří provede profesionální make-up a styling vlasů. Anna Victoria ale tvrdí, že v 80ti procentech případů ji v reálném životě potkáte nenalíčenou. O druhé fotografii potom napsala: "Přidávám selfie, kde jsem bez make-upu, neučesaná, nepózuji a nezastrkuji břicho. Nesdílím to proto, že bych si myslela, že vypadám špatně, nebo že celulitida, rozcuchané vlasy a nenalíčená tvář přidávají na ošklivosti. Nic z toho není ani nehezké, ani nedokonalé. Je to normální."

Mnohým ženám a dívkám se při prohlížení jejího instagramového účtu silně uleví. Anna Victoria navíc přiznává, že občas sní zmrzlinu nebo hamburger, a když se jí nechce cvičit, tak prostě necvičí. Tohle přesně jsme potřebovali slyšet. Jen víc takových upřímných modelek!