Je neuvěřitelné, co s naším tělem provede nezdravá strava. Australská fitness modelka Giorgia Piscina byla v šoku, když na svém těle po třech měsících pobytu v USA zpozorovala nehezké tukové polštáře. A to přesto, že každý den tvrdě trénovala. 

Třiadvacetiletá Australanka natáčela ve Spojených státech reality show, jejímž organizátorům zdravá strava nic neříkala. Účastnice krmili vaflemi, mastnými omeletami, hranolkami a sendviči. Na nic takového nebyla půvabná Giorgia zvyklá, neměla ale šanci vařit si během natáčení sama.

"Nechápala jsem, jak jsem mohla tak ukrutně přibrat, vždyť jsme každý den trénovaly, na programu bylo spousta wrestingu a kardio cvičení," postěžovala si Giorgia australskému tisku. "Ještě teď je mi z toho špatně, moje tělo vypadá hrozně a cítím se zle. Muselo to být tím jídlem."

Po návratu do Austrálie se Giorgia vrátila k vyvážené stravovací rutině a tělo se zformovalo do normálu. "Klíčem k pěkně vypadajícímu tělu je výdrž. Lidi často drží dietu týden nebo dva, ale protože nevidí výsledky hned, tak to vzdají. Musíte to vydržet aspoň šest týdnů," radí všem, kdo by rádi změnili stravovací návyky.