"Příběhy mého těla jsou poutavé. Některé jsou tragické, jiné legrační, ale pokud jim pozorně nasloucháte, vždycky se z nich nakonec stane love story," říká Chelsey Korus, půvabná instruktorka akrobatické jógy.

V našich krajích dosud neznámá blonďatá Američanka vnímá jógu jako cestu k nalezení hluboké lásky. Cvičit začala v 15 letech, o tři roky později už jógu sama vyučovala.

"Tehdy ještě jóga nebyla v programu fit center, bylo to o duchovní cestě, chodily tam ženské v tureckých kalhotách a s neoholeným podpažím. Byl to pro mě naprosto jiný svět," vzpomíná Chelsey, jejíž životní styl se stal zcela odlišným od stylu jejích vrstevníků. Alkoholové večírky nebyly pro ni. Volný čas trávila cvičením a meditací. Přesto nemá pocit, že by něco v životě prošvihla. "Vždycky jsem v sobě cítila starou duši a myslím, že jsem měla širší rozhled než většina lidí v mém věku." Samota jí pomohla porozumět svému nitru i tělu a cítit se pohodlně i v těch nejkrkolomějších pozicích.

Ve fotogalerii  se přesvědčíte, co souhra těla a mysli všechno dokáže. Objevíte v nich skryté příběhy sympatické Chelsey?