Už je tak zvykem, že televizní předpověď počasí moderují půvabné slečny, které udrží pozornost i těch, kdo mají aplikaci počasí v telefonu a nemají důvod sledovat předpověď ještě v televizi. Ze všech svůdných rosniček ovšem vyčnívá bývalá mexická modelka Yanet Garcia, která se proslavila celosvětově. Co z ní učinilo jedničku?

Předně, Yanet se před kamerou obvykle prezentuje v obepínavých, hříšně krátkých šatech, jež zdůrazňují její dokonale tvarované pozadí, a ještě k tomu zaujímá sexy pózy. Řada Mexičanů sleduje předpověď počasí jen pro ten pohled. Yanet ale neláká jen vystupováním v mexické televizi. Její Instagram se hemží odvážnými selfíčky, ze kterých se mužům dělají mžitky před očima.

Sama Yanet tvrdí, že za jejím perfektním zjevem stojí spousta tvrdé práce. "Před osmi lety jsem začala chodit do posilovny. Byla jsem příliš hubená a chtěla jsem ze sebe vykřesat tu nejlepší verzi sebe sama. Nebylo to jednoduché, ale stálo to za to," uvedla Yanet s tím, že úspěchu dosáhla díky úsilí, zápalu pro věc a vytrvalosti.