Fitness modelka Sarah Stage vyráží dech. Minulý týden zveřejnila na svém Instagramu fotografii, na které pózuje v ukončeném šestém měsíci těhotenství. Na tom by nebylo nic podivného, to dělá spousta modelek. Jenomže tahle má tak rovné břicho, jako by nikdy ani nepočala. Cvičí, cvičí, cvičí... a bříško neroste. Není to tak trochu proti přírodě?

Asi si dokážete představit, jaké komentáře se pod jejími snímky objevují. Jenomže je to už její druhé dítě. A první těhotenství mělo v podstatě stejný průběh. Těsně před porodem Sarah vypadala jako normální žena v pátém měsíci.

"Řekla bych, že to teď lidé už budou víc chápat, když James se narodil zdravý. Ať si nechají své ignorantské komentáře pro sebe... Každý jsme jiný, a to nás činí jedinečnými," připsala ke své fotografii Sarah.

Je to její věc, její těhotenství, její tělo... a pokud jí lékaři posilování nezakazují, pak asi není do čeho rýpat. Jenomže je tu jiný problém. Fanoušci, kteří její rovné těhotenské břicho zbožňují a zároveń doufají, že takhle může vypadat každá těhulka, když se bude dřít denně v posilovně a ládovat se proteinovými nápoji. Vlastně tím dávají nepřímo najevo, že jim břicho nastávajících matek připadá nehezké a nepřitažlivé. A to už je opravdu tak nějak proti přírodě.