Která povolání činí ženu ještě atraktivnější, než je sama o sobě? Čtenáři magazínu MensXP sestavili jejich žebříček. A zde je top sedm: 

Televizní rosnička: Ať prší nebo mrzne, pohled na hezkou slečnu v televizi předpovídající počasí mužům rozlije po těle pocit tepla. 

Barmanka: Čím je atraktivnější, tím více pánů se rojí okolo baru. A pokud s nimi dokáže nevinně zaflirtovat, budou se tam držet celý dlouhý večer a obsah peněženek ochotně přelijí do kasy podniku. Není divu, že pro toto povolání bývají vybírány svůdné kůstky...

Tatérka: Tahle holka je určitě cool. To, co umí ona, hned tak někdo neumí. Rádi si od ní necháte způsobit chvilkovou bolest.

Letuška: Uniformy ženám neskutečně sluší. Na rozdíl od policistek a vojaček jsou letušky vždycky usměvavé a milé a pěkně se o vás starají po celý noční přelet nad oceánem.  

Zdravotní sestra: Jako jedna z mála má legální přístup ke všem partiím vašeho těla, a navíc si můžete užívat její péči, když vám není dobře. 

Instruktorka jógy: Umí se zkroutit do pozic připomínajících výjevy z Kámasútry. Není těžké si představit, co asi dokáže při milování. 

Masérka: Slibuje naprostou relaxaci hraničící s pocitem rozkoše. Na chvilku můžete vypnout a snít o čemkoli... a když odcházíte z jejího salonu, cítíte se jako znovuzrození.