Francouzská fitness hvězda Rebecca Burger se ve své rodné zemi proslavila půvabnými snímky svého vypracovaného těla i nádhernými fotografiemi z exotických cest. Její pohádkový život však minulou neděli ukončila tragická nehoda. Podle všeho ji zabil nekvalitní dávkovač šlehačky, který nečekaně explodoval a zasáhl modelku do hrudníku. Rebecca přes včasnou pomoc lékařů později zemřela na zástavu srdce. Bylo jí 33 let.

O případ se zajímá i policie, poněvadž se údajně ve Francii ještě nestalo, aby někdo zemřel po explozi šlehačkového dávkovače. Problémy s tímto typem domácího pomocníka však byly hlášeny už v minulosti.

"V důsledku exploze došlo k různým zraněním, od vyražených zubů po mnohočetné zlomeniny. V jednom případě došlo ke ztrátě oka," uvedl kanál BBC. Vadný výrobek byl podle dostupných zpráv stažen z prodeje, přesto ale zůstal v mnoha domácnostech, které se o jeho rizicích nikdy nedozvěděly.  

Rodina zesnulé modelky umístila na Instagram obrázek obdobného typu dávkovače (viz poslední snímek ve fotogalerii), aby varovala veřejnost. Výrobce tohoto pochybného produktu bude mít asi velké problémy. Rebecce to ale život nevrátí.