"Každá buňka v našem těle je utvořena z potravy, kterou přijímáme, takže jezte tak, jako by na jídle závisel váš život - on totiž na něm opravdu závisí," říká fitness poradkyně Jeanette Jenkins, kterou si najímají hollywoodské celebrity, aby jim dopomohla k perfektní postavě a celkové kondici. Následující doporučení z jejího receptáře mohou inspirovat i vás:

1. Pokud přes den nejíte a čekáte, až budete mít hlad, nakonec sníte to první, co vám přijde pod ruku. Je lepší, když si naplánujete přesný jídelníček na celý týden.

2. Vyzkoušejte můj oblíbený koktejl: rozmixujte 3 hrsti lístkového špenátu, 1 jablko, 1 citrón, kousek zázvoru, hrnek vody a 5 kostek ledu. Nápoj posílí váš imunitní systém a dodá vám energii i potřebné živiny.

3. Po cvičení si ráda pochutnám na omeletě z bílků, která doplní potřebný protein.

4. Pro získání energie piju kombuchu. Lidé konzumují příliš mnoho kávy a energetických nápojů, které překyselují organismus. Já raději volím kombuchu nebo zelený čaj.

5. Jezte kvalitní bio potraviny, co pocházejí ze země, a libové maso bez přidaných antibiotik a hormonů. Jen tak dodáte svým buňkám ty nejlepší živiny a vybudujete si silné, zdravé tělo.