Dnešní fotogalerie vás doslova rozpálí. Hvězda sociálních sítí Demi Rose se pyšní postavou typu přesýpací hodiny a své oblé tvary ráda vystavuje v průsvitných šatech, v titěrných bikinách i ve svůdném latexu. Uvnitř však zůstává poměrně skromnou dívkou z Anglie. Slavnou se stala, jak se říká, přes noc a ještě si na to nezvykla.

Demi svým vzhledem vybočovala z kolektivu už ve škole a byla kvůli tomu často terčem šikany. "Spolužáci mi házeli do vlasů žvýkačky a odsouvali židli, když jsem si chtěla sednout. Nemohla jsem se dočkat, až budu ze školy venku," přiznala Demi v nedávném rozhovoru pro deník Mirror. Život se jí změnil poté, co odcestovala do Miami na oslavu narozenin své kamarádky. Zůstala tam sedm měsíců a poznala zcela nový životní styl - se skupinou sexy dívek vymetala různé večírky, jezdila v nablýskaných autech a potkala některé slavné osobnosti.

Osudovým se jí stalo setkání s černým rapperem Tygou. Ten byl právě po rozchodu s Kylie Jenner a nebránil se novým kontaktům. Ačkoli s Demi oficiálně nikdy nechodil, paparazzi si všimli, že ho atraktivní Angličanka doprovází po klubech, a udělali z toho velké haló. Dosud nenápadnou Demi najednou znal celý svět.

Během jediného roku Demi získala čtyři miliony fanoušků na Instagramu a kromě toho také zajímavé modelingové nabídky. V současné době dokonce připravuje vlastní kolekci plavek, kterou zřejmě představí na vlastním těle.