Modelingová kariéra se určitě buduje snáze, pokud máte stejně vykrojená ústa jako váš světoznámý otec nebo se nápadně podobáte své slavné matce z Hollywoodu. Jestli ale zopakujete úspěch svých rodičů a dosáhnete světového věhlasu, to už tak samozřejmé není. Podívejte se na tři dcerky se zvučnými rodnými listy, které sice získávají nějaké ty modelingové zakázky, ale stále žijí ve stínu svých matek a otců.

Georgia May Jagger (fotografie 2-6)

Dcera Jerry Hallové a Micka Jaggera si nedávno veřejně postěžovala na instagramové šílenství, kvůli němuž se dostávají do popředí nemodelky. Inzerenti si pro své kampaně najímají obyčejné dívky jen proto, že je na sociálních sítích sledují miliony fanoušků. Sama Georgia ještě na Instagramu milion fandů nenasbírala. Přesto se v minulosti objevila mimo jiné v kampaních značek Versace a Chanel.

Ireland Basinger-Baldwin (fotografie 7-11)

Nikterak zvláštní instagramové popularitě se netěší ani blonďatá Ireland, jejímiž rodiči jsou Kim Basingerová a Alec Baldwin. V poslední době na sebe upozorňuje odvážnými fotkami nahoře bez a nechává se slyšet, že ráda chodí bez podprsenky. Snad ji to trochu vyšvihne nahoru.

Lily-Rose Depp (fotografie 12-16)

Dcera Johnnyho Deppa a Vanessy Paradisové zdědila něžné rysy po matce a hluboké oči po otci. Na Instagramu ji sledují 3 miliony lidí, komentáře pod jejími fotografiemi však nejsou vždycky jen pozitivní. "Kdyby se trochu usmála, hned je hezčí," napsal jeden z kritiků. Jiným se nelíbí její vychtlé tělo: "Nechutné... Nestydíš se to tady vystavovat? Přiber dvacet kilo a budeš vypadat dobře." Je pravda, že Lily-Rose je extrémně štíhlá a nikdy se neusmívá. Ale na druhé straně teprve stojí na prahu dospělosti a má ještě šanci mnohé změnit.