Na Instagramu najdeme množství nádherných tváří. Ale Anna Nyström je jednička, shodnou se mnozí ze čtyř milionů fanoušků, kteří sledují její profil.

Půvabné blondýnce ze Stockholmu se změnil život před čtyřmi lety, kdy si založila instagramový účet a začala na něm sdílet obrázky ze své cesty za zdravějším životním stylem. První obdivovatelé na sebe nenechali dlouho čekat a jejich počet brzy narostl do milionové cifry.

Dneska je už Anna profesionální osobní trenérkou a udílí rady nejen o tom, jak dobře vypadat, ale hlavně na téma, jak zdravě žít.

"Zdravé tělo není jen o cvičení; podílí se na něm i vyvážený životní styl, zdravá strava a pozitivní myšlení," říká krásná Švédka, která uznává, že sociální média často ukazují jen povrch věcí. Založila proto vlastní blog, kde světu otevírá i své nitro. "Vím, že spoustu lidí trápí potíže různého druhu. Proto cítím, že bych měla sdílet vlastní příběh a ukázat, že nikdo není dokonalý. Každý jsme unikát."

Na Anně je zajímavé, že na rozdíl od jiných hvězd sociálních sítí se málokdy fotí v tangách a nezaujímá nijak vyzývavé pózy. Přesto láme srdce mnoha mužů, kteří se s ní marně snaží navázat kontakt. Je tak živým důkazem, že svůdnost nespočívá v odhalování, ale v čisté kombinaci půvabné tváře a ladných křivek.