Průzračná voda, písečná pláž a dvanáct poodhalených krásek v záři zapadajícího slunce – v tomto duchu se nese nejnovější série fotek finalistek České Miss, které před objektivem Petry Odrazilové pózovaly pouze v plavkách.

„Bylo to velmi příjemné focení, z holek se stávají čím dál větší profesionálky a vidím u nich za ty měsíce obrovský pokrok. Focení od focení mě neustále překvapují, jak se zlepšují. Jsem nadšená z toho, jak dokážou pracovat s výrazy a proporcemi těla. Díky tomu mi focení velice ulehčily, jelikož jsme při západu slunce neměly příliš mnoho času a vše muselo probíhat rychle,“ uvedla fotografka Petra Odrazilová, která se s dívkami setkala už na semifinále.

Komentář ředitelky soutěže Evy Čerešňákové kupodivu tolik nadšený nebyl. „Některé finalistky mají postavy téměř dokonalé a je vidět, že na sobě opravdu makají, ale stejně tak je vidět, že některé musí do finále ještě více zapracovat, protože trochu přibraly," prohlásila.

Schválně si pozorně prohlédněte všechny fotografie a zkuste odhadnout, kterým dívkám jsou vytýkány dekagramy navíc. My v redakci jsme je nenašli, holky podle nás vypadají super!