Chantel Zales není pornoherečka. Na internetu těžko objevíte její nahou fotku, vždycky bude mít na sobě aspoň bikiny. S téměř 70ti centimetry v pase a výraznými déčky by se nedostala na světová módní mola ani na vyhlášené soutěže krásy. Přesto si ukazováním svého těla přijde ročně na tři a půl milionu dolarů.

Nemusí přitom nikam jezdit, nemusí brzo vstávat, její práce spočívá jen v pózování v sexy plavkách či v propagovaném oblečení. To všechno v pohodlí domova, u moře či na jachtě. Denně pošle na Instagram jeden dva snímky, doporučí epilační vosk a má vyděláno. Čtyři miliony fanoušků představují slušnou platformu pro reklamu. Jen pro ilustraci - večerní zprávy televize Nova sleduje v průměru čtyřikrát méně lidí.

Chantel se původně uchytila v Los Angeles jako fitness modelka a pózovala i pro magazín Maxim. Naprostý přelom v její kariéře ale přinesl až její instagramový účet, na který svým sexy zjevem přilákala miliony obdivovatelů. Během několika let se vyšvihla mezi nejlépe placené hvězdy sociálních sítí. Při prohlížení fotogalerie pravděpodobně pochopíte důvod. Chantel je opravdu kus.