Když už modelky nevědí, jakou rekvizitou si při focení zakrýt nejintimnější partie, sáhnou po rekvizitě živé. Had je v tomto ohledu dobrým nápadem - může se obtočit kolem všech choulostivých místeček, a navíc je tradičním symbolem mužského libida a sexuální energie.

Jenomže had není šála. A není ani štěňátko. Co všechno se při focení s neobvyklým mazlíčkem může stát, ukazují tyto tři případy z nedávné minulosti:

Svět se před šesti lety pohoršil nad zprávou o hroznýši, který údajně uhynul na následky otravy silikonem poté, co kousnul do prsu izraelskou modelku Orit Fox. Slečna ho chtěla svůdně olíznout, on si ale gesto vyložil jinak a v sebeobraně se zakousl do jejího implantátu. Podle odborníků je sice nesmysl, že by ho silikon skutečně otrávil, ale znáte to. Na každém šprochu...

Hrátky z hady vás mohou dostat i do vězení. Letos v únoru kvůli nim skončila ve vazbě indická herečka Shruti Ulfat, která si ke svůdnému videu přibrala chráněný druh kobry. Pózování s chráněnými živočichy je totiž  považováno za neetické a ilegální, a tak hereččin pokus o zviditelnění brzy zhořknul.

Herečka Shruti aspoň přežila. To štěstí bohužel neměl jeden turista, který se chtěl letos v dubnu při své cestě Indií zvěčnit s kobrou na rameni. Průvodce ho zřejmě zapomněl upozornit, že je jedovatá. Malý štípanec na tváři, kterému turista nejprve ani nepřikládal pozornost, přivodil smrt během hodiny.