Při pohledu na fotografie fitness dívek pózujících na strojích v tangách a odvážně vykrojených topech si jeden říká, jak v tom proboha můžou cvičit? Při sebemenším pohybu všechno vykoukne! Řekněme to narovinu. Někdo jde do posilovny cvičit, někdo tam fotí selfíčka.

Focení motivačních fitness snímků za účelem zvýšení popularity na sociálních sítích nebo rozšíření vlastního modelingového portfolia vyžaduje zcela jinou stylistiku než opravdový trénink. Podpatky vypadají svůdně jen na fotografiích - pokud zrovna nefotíte, raději je v posilovně ani neukazujte. Základem jsou pevné, skvěle padnoucí tenisky.

Přiléhavé oblečení je naopak nutností. Jednak díky němu můžete přesně sledovat pohyby svého těla a kontrolovat, zda cvičební úkony provádíte správně, a navíc nehrozí, že by se vám zachytilo o některý z posilovacích strojů.

Pevná sportovní podprsenka je pro ženy naprostou nutností. Nejenže udrží prsa na správném místě, ale zabrání i jejich nadměrnému namáhání během cvičení. Pokud jste na svá ňadra hrdá a chcete být opravdu sexy, zvolte neónovou barvu a podprsenku nechte prosvítat skrz světlé obepínavé tričko.