Nic není nemožné. Dokládá to upřímmá zpověď americké surfařky Anastasie Ashley (29), která se díky cool snímkům na sociálních sítích stala jednou z nejobdivovanějších sportovkyní na světě. Vydělává 10 tisíc dolarů týdně (asi 240 tisíc Kč) a zástupy mužů jí nabízejí sňatek. Přesto pro ni nebylo jednoduché najít si přítele. 

"Dřív jsem chodila s muži až do té doby, než řekli: Nechci, aby ses vystavovala na fotkách v plavkách a lidi se na to koukali... Jiným vadilo, že nemám žádné soukromí. Přitom já na tom nevidím nic divného. Stalo se to součástí mojí práce," uvedla před časem Anastasia pro magazín Askmen.com. 

Cesta ji zavála i na divoké večírky hollywoodských celebrit. Zklamalo ji, že slavní muži působí při osobním setkání mnohem méně přitažlivě než na filmovém plátně. "Také si myslím, že jsou hodně narcističtí a pro mě je těžké chodit s mužem, který se víc zajímá o vlastní vzhled než o ten můj."

Anastasia se zato přiznala, že by se nebránila navázat známost z řad svých fanoušků na Instagramu. Čím by ji zaujal?  

"Myslím, že by musel být skutečně hodně kreativní nebo zajímavý, aby si získal moji pozornost. Chodí mi hodně žádostí o ruku a dostávám spoustu zpráv typu, jó, ty jsi opravdu kus! Muselo by to být něco jiného, naprosto originálního," svěřila se atraktivní surfařka. 

Berte to však jenom jako obecný návod, pánové - Anastasia je v současné době ve šťastném vztahu s přítelem Adamem. Třeba ale narazíte na nějakou jinou žhavou hvězdičku, která je zrovna single... a originalita zafunguje i v jejím případě.