Doby, kdy se dívky snažily zhubnout do velikosti Twiggy, už pomalu odeznívají. Trendem se místo toho stává velký pevný zadek. To, co dříve bývalo chloubou macatých černošských žen, je v současnosti největším hitem Ameriky. Šílenství, které odstartovala popularita šťavnaté Jennifer Lopez, rozdmýchaly divy ženských tvarů na sociálních sítích.

Jednou takovou je i Amanda Lee (viz fotogalerie). 31letá instruktorka fitness a pilates mívala 45 kilogramů i s botami a se svou hubeností vůbec nebyla spokojená. S váhovým přírůstkem vzrostlo i sebevědomí. Amanda posiluje jen 45 minut čtyřikrát až pětkrát týdně, a to podle ní bohatě stačí k vytvarování krásné zadnice. Kardio tréninku se nevěnuje - bojí se, že by zhubla.

Na rozdíl od jiných instagramových hvězd Amandě ke slávě nedopomohli profesionální fotografové. Fotila ji - podržte se - její maminka! "Z množství 50 fotek vybereme tak jednu, kterou pošleme do světa," přiznala Amanda, která prozradila i trik, jak mít na snímku opticky větší zadek: "Foťte se zespodu, z nízkého úhlu."