Cestování může být koníčkem, vášní... nebo rovnou životním stylem. Podívejte se na úchvatné fotografie tří krásných mladých dívek, které se vzdaly usedlého života v domovině a vlají světem, jak je vítr nese. Snímky z cest pak zveřejňují na Instagramu, kde je sledují statisíce fanoušků.

Půvabná blondýnka Kiersten Rich dokazuje, že i Kalifornie může být člověku malá. Kariéra v oblasti financí ji nenaplňovala, a tak jednoho dne sbalila kufry a zatím se natrvalo nevrátila. Kiersten vyhledává zejména exotiku a východní země, kde pořizuje nádherné snímky.

Australanka Alanna Booth je modelka, což je vidět na první pohled. Její dokonalé opálené tělo v bikinách dominuje každé fotce z jejích  cest. Možná i proto ke svému profilu přilákala tolik obdivovatelů. Alannu fascinuje hlavně moře a exotické pláže.

Neuvěřitelně stylové fotografie sdílí tmavovlasá Brooke Saward, která pochází z Tasmánie. Ať je to divoká příroda nebo rušné evropské město, Brooke dokáže vystihnout skutečnou poetiku místa. A pokud pózuje ona sama, její vzhled vždycky dokonale ladí s prostředím. Její profil je tak jedinečnou pastvou pro oči.