Spousta mladých dívek se trápí dietami v domnění, že jim ultraštíhlá postava dopomůže ke skvělé modelingové kariéře. "Holky, neblázněte!" vzkazuje jim Australanka Emily Skye. Jí samotné vyhublost nepřinesla ani štěstí, ani převratnou pracovní příležitost.

Hladověním v kombinaci s kardio zátěží Emily dosáhla nebezpečné váhy 47 kilogramů. Neustále se srovnávala s vychrtlými modelkami z časopisů a zdálo se, že se sebou nikdy nebude spokojena. "Nebyla jsem šťastná. Chtěla jsem být dokonalá, přestože všichni víme, že dokonalost neexistuje. Nebo jsem možná chtěla být někým jiným?"

Ke zdravějšímu životnímu stylu ji přivedl přítel, který fušoval do fitness. Emily konečně začala jíst. Nechala se zlákat i posilovnou.

"Dneska vážím o 13 kilo víc, zvedám těžké činky a jím víc, než jsem kdy v životě jedla. Jsem i šťastnější, zdravější, silnější a víc fit," chlubí se Emily, která teď nejen lépe vypadá, ale mnohem více i vydělává. Její profil na Instagramu sledují 2 miliony lidí. To je samozřejmě lákavá cifra pro inzerenty, kteří australskou krásku zaplavují nabídkami k propagaci jejich výrobků.