Nejprve měla strach, že lyžařská kombinéza její zadek opticky zvětšuje. Pak ale tuhle fotku stejně zveřejnila. Reakce na sociálních sítích byly fantastické. "Jakýpak velký zadek, je to perfektní!" shodli se fanoušci. A komu se to pořád nezdá, ať rozklikne fotogalerii. Budete valit oči, jaká krása se pod kombinézou skrývá.

Americká lyžařka Lindsey Vonn není známá jen olympijským titulem ve sjezdu z roku 2010, lidé ji milují i jako modelku a osobnost. Loni vydala knihu o zdravém životním stylu, ve které se přiznala k vlastnímu boji s udržením ideální váhy. V sedmnácti letech přibrala za olympijskou sezonu devět kilogramů. Mohla za to strava založená na karbohydrátech, jež byla tehdy považována za ideální pro atlety. Jenomže ne každý doporučení pochopil správně.

"Měla jsem tři spolubydlící, také lyžaře, všichni to byli muži. Zaplavili kuchyň koblihami, pizzou, sladkostmi a kupovanými dorty. Ke snídani jedli sladké lupínky, k obědu sendviče z bílého chleba a večer vyjedli kyblíky zmrzliny. Vařili jsme tak akorát vodu na špagety, ke kterým jsme ohřívali v mikrovlnce konzervy."

Lindsey trvalo nějakou dobu, než se naučila zdravě jíst a nadváhu zase shodila. Dnes se ráda vystavuje v plavkách a utěšuje všechny, komu se v boji s přebytečnými kilogramy zatím nezadařilo. "Nemusíš mít velikost 36, abys byla krásná. Každá velikost je nádherná, pokud máš sebevědomí," zní její vzkaz.