Když tmavovlasá Abigail Ratchford viděla, jaké ohromné peníze vydělávají některé dívky pózováním na Instagramu, rozhodla se, že si tak také vydělá. Během několika let ke svému účtu přilákala neuvěřitelných 7 milionů fanoušků. Za svým cílem šla se zcela chladnou hlavou.

"Každý si může říkat, co chce, ale dokud tu nebyl Instagram, dívka se mohla stát modelkou, jenom když měřila 177cm, nosila velikost 36 a zaujala nějakou významnou agenturu. Díky sociálním médiím může každá žena předvést světu svou krásu, sex-appeal a ženskost," říká ambiciózní Abigail.

Aby její plán zafungoval co nejefektivněji, spojila se s profesionálními fotografy a vizážisty, kteří se postarali o to, aby její snímky na Instagramu působily neodolatelně. A protože chtěla být skutečně ve středu všeho dění, kvůli své nové kariéře se neváhala přestěhovat do Los Angeles.  

Řada jejích fotografiích je na hraně pravidel sociálních sítí. Obrázek na Facebooku, kde pózuje nahá ve vaně a ptá se fanoušků "Kdo se chce se mnou vykoupat?", nadzdvihne nejedno puritánské obočí. Nikdo si však nestěžuje, protože nakonec, přiznejme si to, každý se rád podívá.