Díky sociálním sítím už dneska dívka nemusí procházet sítem modelingových agentur, aby se stala vyhledávanou a dobře placenou modelkou. Na vrchol se může vyšvihnout sama. Přitažlivá brunetka Tana Ashlee z Las Vegas prozradila recept.

Pokud má dívka krásné tělo a je schopná udílet rady, jak se k podobnému dopracovat, může vyrazit s kůží na trh, nebo lépe řečeno, na Instagram. "Snažte se dávat svým fanouškům to, čeho se dožadují. Nemůžete se zalíbit všem, ale já se vždycky snažím přidávat takové fotografie, o které si řeknou," přiznala Tana, jejíž účet sleduje 1,5 milionu lidí.

Z fotogalerie je zřejmé, o jaké fotky je největší zájem. Tana zaměřuje svůj trénink zejména na zadní partie, ale vzhledem k jejímu pěkně tvarovanému poprsí fanoušci škemrají i o detailní záběry hrudníku.

Jakmile máte takových deset tisíc fanoušků, začnou se o vás zajímat sponzoři. Aktivní instagramový účet, který je sledován sto tisíci uživateli, vydělá podle odhadu mediální agentury The Mobile Media Lab 5 až 10 tisíc dolarů za měsíc (přibližně 120 až 240 tisíc korun).

Fotografie je třeba přidávat každý den a nutný je i neustálý kontakt s fanoušky. "A pořád to udržovat v pozitivním duchu," dodává Tana, která je díky Instagramu dávno za vodou.