Před několika dny natočila vánoční reklamu pro módní značku a teď už fotí v prosluněném Portugalsku. Česká Miss 2016 Andrea Bezděková se konečně dočkala zahraniční nabídky, kterou jí zprostředkovala agentura PURE MODEL. Ta nedávno navázala spolupráci se soutěží Česká Miss a snaží se dívky posunout dál v jejich kariéře.  

„V případě, že bude klient s Andreou spokojený a vybere si ji pro dlouhodobou spolupráci, má Andrea šanci získat celoroční kontrakt a vydělat si desetitisíce euro,“ upřesnil představitel agentury Roman Holárek.

"Přátelé, je tady překrásně. Musím říct, ze ranní vstávando po včerejším letu nic moc, ale první den foceni je za mnou a při vší skromnosti úspěšně," napsala Andrea v pondělí na Facebook.

Zahraniční zkušenost Bezděkové zatím chyběla, když nepočítáme její účast na mezinárodní soutěži krásy Miss Universe. Organizátoři České Miss v uplynulých měsících čelili kritice, že nejsou schopni zajistit svým dívkám řádné uplatnění. Portugalská nabídka je tak jednou z prvních vlaštovek slibujících změnu.