Dokonalá tělíčka na úvodním snímku patří americké fitness dvojici Karena a Katrina, která inspirovala masu žen a dívek ke ztrátě přebytečných kilogramů. Katrina přitom sama mívala problém s nadváhou. Společně s Karenou vymyslela dietní plán a sama na sobě ho ihned ozkoušela. Povedlo se. Její tělo získalo perfektní tvary během několika měsíců.

Od té chvíle se k programu mladých fitness instruktorek začaly připojovat další dívky. Proměny několika z nich si můžete prohlédnout ve fotogalerii. Nejde o žádnou počítačovou úpravu ani reklamu na zázračné hubnoucí pilulky. K lepšímu vzhledu dotyčným pomohla úprava jídelníčku a trocha cvičení. Do galerie jsme zařadili i několik luxusních fotek samotných lektorek, které všechno odstartovaly.

Karena a Katrina prosluly oblibou pláže a bohémského stylu. Ačkoli je jejich jídelníček postaven na zelenině a superzdravých potravinách, večer si dopřejí sklenku růžového vína a pár kostiček čokolády. Své klientky učí, jak si udržet nejen dobrou postavu, ale také dobrou náladu a vnitřní vyrovnanost.